Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lefkosab/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lefkosab/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lefkosab/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Hakkımızda – Kıbrıs Tüp Bebek – Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi
2000 yılında Kadın hastalıkları ve doğum kliniği olarak kurulan merkezimiz, 2006 yılında gerekli düzenlemelerin yapılması sonucunda yoluna Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi olarak devam etmiştir.
Merkezimin Kıbrıs’ın en eski tüp bebek merkezlerinden biri olup, ülke içi ve ülke dışından gelen birçok aileye anne baba olma mutluluğunu yaşatmaktadır.
 
Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi Dr. Mehmet Emin Kaptan öncülüğünde, alanlarında uzman hekimler, deneyimli ekip arkadaşlarımız ve en son teknoloji ile sizleri kaliteli ve güvenli bir ortamda tedavi olmanızı sağlamaktadır.
 
Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi ekibinin tüm personeli konularında uzman ve kendilerini kanıtlamış kişilerden oluşmakta ve sürekli olarak dünya genelinde tıp gelişmelerini takip ederek kendilerini yenilemektedir.
 
10 kişilik ekip kadromuz ile ülke dışından gelen yeni anne ve baba adaylarımıza sadece tedavi konusunda değil, aynı zamanda ulaşım ve konaklama hizmetlerinde de yardımcı olarak rahat bir tedavi süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Merkezimize gelmeye karar verdiğiniz anda nerede, nasıl kaç gün konaklayacağınızı, hangi uçakla saat kaçta geleceğinizi Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi olarak bizlerler planlıyoruz.
 
Amacımız bebek sahibi olmak isteyen ailelerin bebeklerini en kısa zamanda kucaklarına almalarını sağlamaktır. En büyük sloganımız ‘Bebeksiz yuva kalmasın’ doğrultusunda çalışan ekibimiz şimdiye kadar birçok aileyi çocuk sahibi yapmıştır.