Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi

  2000 yılında Kadın hastalıkları ve doğum kliniği olarak kurulan merkezimiz, 2006 yılında gerekli düzenlemelerin yapılması sonucunda yoluna Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi olarak devam etmiştir. Merkezimin Kıbrıs’ın en eski tüp bebek merkezlerinden biri olup, ülke içi ve ülke dışından gelen birçok aileye anne baba olma mutluluğunu yaşatmaktadır.

Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi Dr. Mehmet Emin Kaptan öncülüğünde, alanlarında uzman hekimler, deneyimli ekip arkadaşlarımız ve en son teknoloji ile sizleri kaliteli ve güvenli bir ortamda tedavi olmanızı sağlamaktadır.

Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi ekibinin tüm personeli konularında uzman ve kendilerini kanıtlamış kişilerden oluşmakta  ve sürekli olarak dünya genelinde tıp gelişmelerini takip ederek kendilerini yenilemektedir.

On kişilik ekip kadromuz ile ülke dışından gelen yeni anne ve baba adaylarımıza sadece tedavi konusunda değil, aynı zamanda ulaşım ve konaklama hizmetlerinde de yardımcı olarak rahat bir tedavi süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Merkezimize gelmeye karar verdiğiniz anda nerede, nasıl kaç gün konaklayacağınızı,  hangi uçakla saat kaçta geleceğinizi Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi olarak bizler planlıyoruz.

Amacımız bebek sahibi olmak isteyen ailelerin bebeklerini en kısa zamanda kucaklarına almalarını sağlamaktır. En büyük sloganımız ‘Bebeksiz yuva kalmasın’ doğrultusunda çalışan ekibimiz şimdiye kadar birçok aileyi çocuk sahibi yapmıştır.

Misyonumuz

Bir bebeğe sahip olmak yeni bir hayata başlamak yepyeni heyecanlar tatmak ve aynı zamanda aile ortamını daha anlamlı hale getirmek demektir.

Bu nedenle merkezimize gelirken bir bebekten çok daha fazlasını hayal ettiğinizin bilincindeyiz. Bize başvurduğunuz ve güvendiğiniz andan itibaren umutlarınızı kendi umutlarımız yaparak, sizleri geniş Lefkoşa Tüp Bebek ailesine dâhil etmekle gurur duyuyoruz.

Tedavi sürecinin sıkıntılı ve stresli olabileceğinin farkındayız. Görevimiz bu süreçte hastalarımıza psikolojik destek de sağlayarak onları memnun edebilmek ve rahat bir tedavi süreci geçirmelerini sağlayabilmektir. Genç, güler yüzlü ve dinamik ekibimizle her gün biraz daha büyüyen ailemize sizleri de bekliyoruz.

Vizyonumuz

Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi Kıbrıs’ta yurt dışında başarısı kanıtlanmış bir kuruluş olarak 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Sahip olduğumuz bilimsel donanım, teknolojik altyapı ile dünyanın sayılı merkezleri arasına girebilmektir. Yurt içi ve yurt dışındaki kongre ve seminerlere aktif katılım göstererek kalitemizi her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz.

Her gün bir yenisini eklediğimiz bebek sayımızla hedeflediğimiz yolda hızla başarı oranlarını her gün arttırarak ilerlemekteyiz.

Değerlerimiz

Lefkoşa Tüp Bebek ekibi olarak etik değerlere bağlılık temel çalışma prensibimizdir. Merkezimiz her zaman Türk ahlak değerlerine saygılı bir şekilde hizmet vermektedir.

IVF tedavisinin çok hassas bir uygulama olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tedavi süreci başladığı andan itibaren her aşamayı hastalarımızla ayrıntılı olarak paylaşmaktayız.

Hasta gizliliği merkezimiz için taviz verilemeyen özel bir konudur. Hastalarımıza ait bilgiler şifreli bilgisayar sistemimizde gizlilikle saklanmaktadır. Tedavi sırasında hasta isimleri ve bilgileri yetkili hemşire ve doktorlar tarafından ikinci kez onaylanarak işlemlere devam edilmektedir.