2005’ten beri yüzlerce ailenin çocuk sevincini paylaştık.

Sadece Bir Hastadan Çok Daha Fazlası...

Bir bebeğe sahip olmak yeni bir hayata başlamak yepyeni heyecanlar tatmak ve aynı zamanda aile ortamını daha anlamlı hale getirmek demektir. Bu nedenle merkezimize gelirken bir bebekten çok daha fazlasını hayal ettiğinizin bilincindeyiz.

Bizim için sadece bir hastadan çok daha fazlasını ifade ediyorsunuz.

Kişiye Özel Tedavi

Merkezimizdeki tedavi protokolleri tamamen kişiye özel olup, standart protokollerin size özel olarak uyarlanmasıyla her hastanın ihtiyaçlarına en uygun tedavi şekli belirlenmektedir.

Örneğin, tüp bebek tedavisinin başarı oranını en çok etkileyen faktörlerden bir tanesi, rahmin, transfer edilen embriyonu kabul etmemesidir. Bunun çözümü ise son yıllardaki gelişmelerle keşfedilmiş olup, “ERA” testi olarak adlandırılmıştır.

İhtiyacınıza en uygun tedavi size özel olarak belirleriz ve uygularız. Bunu yaparken de uzmanlarımızın tecrübesinden ve yüksek teknolojiden yararlanırız.

Merkezimizde uygulanan kişiselleştirilmiş embriyo transferine olanak sağlayan ERA testi hem de annenin bağışıklık sisteminin sağlıklı gebeliğe engel olup olmadığını ortaya koyan bağışıklık testleri başarıyla uygulanmakta ve sonuca göre hastalarımızın tedavi süreci daha doğru yönlendirilmektedir.

Uzman Ekip

Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi ekibinin tüm personeli konularında uzman ve kendilerini kanıtlamış kişilerden oluşmakta ve sürekli olarak dünya genelinde tıp gelişmelerini takip ederek kendilerini yenilemektedir
Op. Dr. Mehmet Emin Kaptan

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzm.

Dr. Vedat Ugurel

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Halil Keleşzade

Embriyolog

Fatma Jale Çelik

Embriyolog

Hazal Çardak

İdari Sorumlu

Ebru Çorbacı

Uzm. Klinik ve Adli Psikolog

İlkay Öz Dağ

Tıbbi Sekreter

Ahmet Taç

Anestezi Teknikeri

Neslihan Ünal

Hemşire

Pınar Bilgiç

Muhasebe

Deniz Irving

English Patient Coordinator

Rahat ve Sorunsuz Tedavi Süreci

Uzman kadromuz ve birinci sınıf tesislerimiz ile ülke dışından gelen yeni anne ve baba adaylarımıza sadece tedavi konusunda değil, aynı zamanda ulaşım ve konaklama hizmetlerinde de yardımcı olarak rahat bir tedavi süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

Merkezimize gelmeye karar verdiğiniz anda nerede, nasıl kaç gün konaklayacağınızı, hangi uçakla saat kaçta geleceğinizi Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi olarak bizlerler planlıyoruz.

En Yüksek Teknolojiyi Sunuyoruz

Tedavi şekline göre farklılıklar göstermekle birlikte merkezimizden alacağınız genel adıyla “tüp bebek” yöntemi kısaca4 aşamadan oluşmaktadır