Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lefkosab/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lefkosab/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lefkosab/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Embriyo Dondurma – Kıbrıs Tüp Bebek – Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi

Embriyo dondurma işlemi transfer işleminizden sonra elimizde iyi kalitede embriyo kalması durumunda sizlere önerdiğimiz bir seçenektir. IVF, yumurta bağışı, sperm bağışı ve PGD işlemlerinden sonra dondurduğumuz embriyolarla anne ve baba adaylarımıza ikinci bir bebek, kardeş şansı tanıyoruz.

Embriyo dondurma işlemi embriyoların laboratuar ortamında özel bir işlemle dondurulmasıdır. Dondurulan embriyolar sıvı azotun içerisinde,-196 °C’ da saklanmaktadır. Dondurulan sıcaklığın düşük olması embriyoların uzun süre zarar görmeden saklanmasını sağlar.

Dondurulan embriyolarınız merkezimizde size özel hazırlanan, üzerinde isminizin yazılı olduğu küçük tüplerde muhafaza edilmektedir.

 

Embriyo Dondurulmasının Çiftlere Sağladığı Avantajlar

  • Çoğul gebelik riski azalır,
  • Bir kez yumurtalıkların uyarımı sonrası hem taze hem de donma-çözme transferi gerçekleştirerek, çiftin toplam gebelik şansını arttırmaktadır.
  • Çift için daha ekonomik, fiziksel olarak daha az yorucu ve daha kısa zamanda tedavi şansı elde edilmektedir.
  • Çiftlerden izin belgesi alınarak dondurulan embriyolar,

Türkiye’de Sağlık Bakanlığı tarafınca hazırlanan ve yürürlüğe giren bir yasa ile 5 yıl boyunca sıvı nitrojen içerisinde saklanabilmektedir.