Kıbrıs Hakkında

Kıbrıs’a Nasıl Gidebilirim?

Kıbrıs’a gitmek için pasaport gerekmiyor. Giriş sırasında sadece nüfus cüzdanınızın yanınızda olması yeterlidir. Kıbrıs’a giriş ve çıkışta damga vurulacak bir form doldurmanız gerekiyor. Bu formu kaybetmemek ve seyahat süresince de yanınızda bulundurmak zorundasınız. Çıkışta aynı formu pasaport kontrol görevlisine teslim etmek gerekmektedir.


Kıbrıs’ta Ulaşım Nasıldır?

Genellikle taksi ile sağlanmaktadır. Taksilerde taksimetre uygulaması bulunmaktadır. Bunun yanında çeşitli marka araçlarla araba kiralama olasılığı bulunmaktadır. Kıbrıs’ta trafik soldan akmaktadır.


+Kıbrıs’ta Telefon Kullanımı Siz değerli misafirlerimizin mevcut cep telefonlarının Kıbrıs’ta sorunsuz bir şekilde kullanabilmeleri için telefonlarınızın uluslararası kullanıma açık olması gerekmektedir.

Kıbrıs'ta Ulaşım ve Konaklama

Kıbrıs’a adım attığınız andan itibaren artık bizim misafirimizsiniz. Havaalanında sizleri aracımızı beklerken bulacaksınız. Tedavi için merkezimize gelmeniz gerektiği zaman da yine ulaşımınız bizim tarafımızdan sağlanacaktır. Kıbrıs’ta kaldığınız süre boyunca Kıbrıs içindeki ulaşımınızı biz üstleniyoruz.


Kıbrıs içindeki ulaşım için misafirlerimizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ayrıca dilediğiniz takdirde ulaşım ve konaklama programlarımızla uçak biletlerinizi alabilir, anlaşmalı olduğumuz hotellerimizden rezervasyonunuzu yaptırabiliriz.

Tedavi için istenen tetkikler

KADINDAN İSTENİLENLER ERKEKTEN İSTENİLENLER
AMH SPERMİYOGRAM (KONTROL AMAÇLI)
HSG HBSAG
TSH HCV
FSH HIV
PROLAKTİN ANTİHBS
SERBEST T3 VDRL
SERBEST T4 KAN GRUBU
HBA1C  
HBSAG  
ANTİHBS  
HCV  
HIV  
VDRL  
KAN GRUBU

Tüp Bebek Tedavi Süreleri

     Tüp bebek işlemi ile ilgili tedaviler, genellikle iki bölümden oluşmaktadır:
1) Hastanın kendi uyguladığı hazırlık aşaması
Tedavinin 1. adımı olan hazırlık aşaması, genellikle klinik tedavi sürecinden 1 ay önce başlamakta olup
hastanın kendi kendine uyguladığı tedavilerden oluşmaktadır (iğne, ilaç tedavisi gibi).
2) Klinik tedavi süreci
Kıbrıs’ta kalmanızı gerektiren klinik tedavi süreci ise yaklaşık 1 hafta sürmektedir.