Bizim Yolculuğumuz


Amacımız, ailenizi kurma veya genişletme hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.
20 yıla yakındır hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz.

Kuruluş

2006 – Yolculuğumuz Başladı.

Deneyimli Ekip

Deneyimli tüp bebek ekibimiz alanında profesyoneller doktorlardan ve sıcak, misafirperver çalışanlarından oluşmaktadır.

Son Teknoloji

Özel olarak inşa edilmiş laboratuvarımız en gelişmiş teknolojileri ve ekipmanları kullanmaktadır.

Başarı Oranı

%90 ‘a varan başarı oranımızla gurur duyuyoruz.

Kurucumuzdan Sözler

Kurucu ve Başhekim

Lefkoşa Tüp Bebek Merkezinde, deneyimli tüp bebek profesyonellerinden oluşan sıcak ve misafirperver bir ekibiz. Mükemmel hasta bakımı için hepimiz aynı ortak vizyona sahibiz - bizi Kuzey Kıbrıs'taki en güvenilir ve öncü doğurganlık merkezlerinden biri yapan şey budur.

Hastalarımızı tanırız - yolculukları bizim yolculuğumuz olur, bu nedenle bize gelen herkes doğru merkezi seçtiklerinden emin olur.

- OP.DR. MEHMET EMİN KAPTAN

Neden Bizi Seçmelisiniz

%90 Başarı oranı ve en uygun maaliyet.

Aile Gibi Bakım

Özenli ve inanılmaz derecede bilgili ekibimizle tüp bebek yolculuğunuz yetenekli ellerde

Mükemmel Destek Ekibi

Tedavinizin her aşamasında sizi bilgilendiriyor ve yönlendiriyoruz ve süreçle ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımız her zaman hastamızın ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır

Nitelikli Doktorlar

Doktorlarımız kısırlık, jinekoloji ve genel tıp alanında yılların deneyimine sahip en iyi profesyonellerdir.

Deneyimli Hemşireler

Hemşirelerimiz, hastalarımızın her ihtiyacını profesyonel bir şekilde karşılayacak yeterliliktedir.

İleri Teknoloji

Merkezimizde bulunan destekleyici ve yenilikçi teknoloji laboratuvarı ile Kuzey Kıbrıs'ın en güvenilir ve öncü doğurganlık merkezlerinden biri olarak biliniyoruz.

Hastalarımızdan Mesaj Var!

Dr. MEK ile bir yıl önce tanıştık. Daha önce çok fazla doktor gördüm. Ama yıllar sonra bize hem doktor hem de baba oldu. Önce Allah'a sonra doktorumuza şükrediyorum. Kendisi ve ekibi sayesinde 2 bebeğim oldu. Kuzey Kıbrıs'ın en iyi doktoru olduğuna inanıyorum.

Der*** H***

Umutsuzluğuma umut verdiğiniz için sevgili doktorum Mehmet ve değerli ekibine çok teşekkür ederim. Bana bu sevinci 53 yaşında verdin. Benim gibi birçok anne adayı umudunu kaybetmesin. Bebek özlemi çeken nice ailelerin sizinle tanışmasını ve mutlu olmasını dilerim.

RA*** KIZ***

Tedavi öncesi personelin yaklaşımından sonucun olumlu olacağı belliydi. Tüm personelin duyarlılığı ve bilgisi kendimi iyi hissetmemi sağladı ve motivasyonum arttı. İkiz bebeklerim oldu. Katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

Yapamamak***

En başından beri, çalışanların desteği ve motivasyonu sayesinde sonucun olumlu olacağına inandık. İlk denememizdi ve sonuç olumlu 🥰 Çevremdeki herkese de merkezi ve doktoru tavsiye ettim. Şimdi 2 aylık hamileyim.

Nes*** K***

Dr. Mehmet ve harika ekibiyle tanışmama vesile olan herkese ve her şeye çok teşekkür ederim. O ve ekibi, dört yıl sonra sahip olduğum oğlumla tanışmama yardımcı oldu. Umarım herkes onlarla aynı deneyimi yaşar .......

AY** C**

Mehmet ve ekibinin yıllar önce özenle toplayıp dondurdukları yumurtalar sayesinde bugün bir bebek bekliyorum. Doktor ve ekibine yürekten teşekkürler :)

HD***

Biz çok memnun kaldık. İkinci çocuğumuzu bekliyoruz, önce Allah'a şükür, sonra Dr. MEK. orada çalışan tüm personele teşekkür ederiz.

SA*** Ç***

Merkezde Dr.MEK ile tüp bebek tedavisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Çok ilgili personeliyle çok iyi bir merkez.

Ülk*** G***

Yakın ilgi ve alaka nedeniyle evde hissettim. Kendilerine ve çalışma arkadaşlarına sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım. Kendilerine bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar dilerim.

Ya**** A***

Biz çok memnunuz. Şu anda ikizlere 8 haftalık hamileyim. İlgi ve etik misafirperverlik çok güzeldi. Doktora güvenimiz tamdır.

SUL*** S***

Tüp bebek yaptırdım ve memnun kaldım. En önemlisi de sadık ve dürüst bir kişiliğe sahip olan doktorumuz tek kelimeyle mükemmel.

Nefret****

Her şey için teşekkürler, ilgi, süreç ve sonuç çok güzel. Herkesin gitmesi gereken bir klinik.

SİN*** Ç***

Bugün uzmanlarımızla iletişime geçin!

Bizi arayın

+ 90 548-848-5050

Bize e-posta

info@ivflefkosa.com