Bizi tanıyın


Kıbrıs’ta Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi olarak her zaman infertilite tetavilerimizle ön saflarda yer aldık. Kapılarımızı ilk açtığımızdan bu yana 20 yıla yakındır Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen tüp bebek merkezlerinden biri olmak için bilgi birikimi ve deneyimi oluşturduk.

Hastalarımız yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Hasta kapımızdan girdiği andan itibaren en sıcak şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Hastalarımızı tanırız- yolculukları bizim yolculuğumuz olur, bu nedenle bize gelen herkes doğru merkezi seçtiklerinden emin olur.


Hastaların tüp bebek tedavisi yollarının her aşamasında desteklenmiş ve bilgilendirilmiş hissetmelerini sağlayan yüksek düzeyde ilgi ve takip ile profesyonel hastane standartları bir araya getirme konusundaki itibarımızla gurur duyuyoruz.

Deneyimli Ekip

İleri Teknoloji

20 Yıllık Güven

Online Randevu ve Takip

Neden Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi

20 Yıllık Deneyim

 • Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen tüp bebek uzmanları
 • Uzmanlardan oluşan özel ekip
 • Başından beri birlikte olduğumuz uzman embriyologlarımız.
 • İleri teknoloji ile donatılmış embriyolojimiz
 • Hasta odaklı ve güvenilir tüp bebek takibi
 • Tutarlı başarı oranları
 • Avrupa veya Birleşik Krallık ‘taki herhangi bir yerden 3 kat daha başarılı
 • Tam geçmiş kontrolleri ile sertifikalı sperm donörleri
 • %100 Hasta gizliliği
 • DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE

  Tarihimiz

  Lefkoşa IVF'nin kısa bir tarihi

  Lefkoşa IVF, ilk olarak 1997 yılında, yirmi dört yıl önce kurucu ve başhekim Op.Dr. Mehmet Emin Kaptan, Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olarak 2002 yılından itibaren merkezimiz Kuzey Kıbrıs'ta öncü bir Tüp Bebek Hastanesi haline gelmiştir.

  Ekibimizden mesajınız var…
  Aile Gibi Bakım

  Özenli ve inanılmaz derecede bilgili ekibimizle tüp bebek yolculuğunuz yetenekli ellerde

  Mükemmel Destek Ekibi

  Tedavinizin her aşamasında sizi bilgilendiriyor ve yönlendiriyoruz ve süreçle ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız.

  Ücretsiz Danışmanlık

  Uzmanlarımız her zaman hastamızın ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır

  Nitelikli Doktorlar

  Doktorlarımız kısırlık, jinekoloji ve genel tıp alanında yılların deneyimine sahip en iyi profesyonellerdir.

  Deneyimli Hemşireler

  Hemşirelerimiz, hastalarımızın her ihtiyacını profesyonel bir şekilde karşılayacak yeterliliktedir.

  İleri Teknoloji

  Merkezimizde bulunan destekleyici ve yenilikçi teknoloji laboratuvarı ile Kuzey Kıbrıs'ın en güvenilir ve öncü doğurganlık merkezlerinden biri olarak biliniyoruz.

  Hastalarımızdan Mesaj Var!

  Dr. MEK ile bir yıl önce tanıştık. Daha önce çok fazla doktor gördüm. Ama yıllar sonra bize hem doktor hem de baba oldu. Önce Allah'a sonra doktorumuza şükrediyorum. Kendisi ve ekibi sayesinde 2 bebeğim oldu. Kuzey Kıbrıs'ın en iyi doktoru olduğuna inanıyorum.

  Der*** H***

  Umutsuzluğuma umut verdiğiniz için sevgili doktorum Mehmet ve değerli ekibine çok teşekkür ederim. Bana bu sevinci 53 yaşında verdin. Benim gibi birçok anne adayı umudunu kaybetmesin. Bebek özlemi çeken nice ailelerin sizinle tanışmasını ve mutlu olmasını dilerim.

  RA*** KIZ***

  Tedavi öncesi personelin yaklaşımından sonucun olumlu olacağı belliydi. Tüm personelin duyarlılığı ve bilgisi kendimi iyi hissetmemi sağladı ve motivasyonum arttı. İkiz bebeklerim oldu. Katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

  Yapamamak***

  En başından beri, çalışanların desteği ve motivasyonu sayesinde sonucun olumlu olacağına inandık. İlk denememizdi ve sonuç olumlu 🥰 Çevremdeki herkese de merkezi ve doktoru tavsiye ettim. Şimdi 2 aylık hamileyim.

  Nes*** K***

  Dr. Mehmet ve harika ekibiyle tanışmama vesile olan herkese ve her şeye çok teşekkür ederim. O ve ekibi, dört yıl sonra sahip olduğum oğlumla tanışmama yardımcı oldu. Umarım herkes onlarla aynı deneyimi yaşar .......

  AY** C**

  Mehmet ve ekibinin yıllar önce özenle toplayıp dondurdukları yumurtalar sayesinde bugün bir bebek bekliyorum. Doktor ve ekibine yürekten teşekkürler :)

  HD***

  Biz çok memnun kaldık. İkinci çocuğumuzu bekliyoruz, önce Allah'a şükür, sonra Dr. MEK. orada çalışan tüm personele teşekkür ederiz.

  SA*** Ç***

  Merkezde Dr.MEK ile tüp bebek tedavisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Çok ilgili personeliyle çok iyi bir merkez.

  Ülk*** G***

  Yakın ilgi ve alaka nedeniyle evde hissettim. Kendilerine ve çalışma arkadaşlarına sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım. Kendilerine bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar dilerim.

  Ya**** A***

  Biz çok memnunuz. Şu anda ikizlere 8 haftalık hamileyim. İlgi ve etik misafirperverlik çok güzeldi. Doktora güvenimiz tamdır.

  SUL*** S***

  Tüp bebek yaptırdım ve memnun kaldım. En önemlisi de sadık ve dürüst bir kişiliğe sahip olan doktorumuz tek kelimeyle mükemmel.

  Nefret****

  Her şey için teşekkürler, ilgi, süreç ve sonuç çok güzel. Herkesin gitmesi gereken bir klinik.

  SİN*** Ç***

  Yeni adımlar için İlk Randevunuzu Almayı Unutmayınız. Lefkoşa Sevinç Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi

  Tedavilerimiz ve uzman güler yüzlü ekibimiz hakkında bilgi edinin.

  Bize Ulaşın